Дякуємо, команді за виступ. Дівчата продемонструвала свої черлідерські вміння та наполегливу працю в новому виді спорту. Ви МОЛОДЦІ Дякуємо ЗАХИСНИКАМ за можливість навчатися та змагатися.
![](http://malovod.site/wp-content/uploads/2024/03/cher12.png)
![](http://malovod.site/wp-content/uploads/2024/03/cher13.png)
Долинської міської ради
Долинської міської ради
Дякуємо, команді за виступ. Дівчата продемонструвала свої черлідерські вміння та наполегливу працю в новому виді спорту. Ви МОЛОДЦІ Дякуємо ЗАХИСНИКАМ за можливість навчатися та змагатися.