29 січня наш ліцей долучився до змагань з черліденгу, який був фінальним у першому шкільному етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».Пластичні та харизматичні дівчатка розпочали свій шлях до чемпіонства!
![](http://malovod.site/wp-content/uploads/2024/01/423005066_7157315650956608_2466925073324746330_n.jpg)
![](http://malovod.site/wp-content/uploads/2024/01/423133575_7157316464289860_7932118149930817699_n.jpg)
![](http://malovod.site/wp-content/uploads/2024/01/423161467_7157318707622969_4546585661741978311_n.jpg)
![](http://malovod.site/wp-content/uploads/2024/01/423223725_7157318124289694_4465200293197252787_n.jpg)
![](http://malovod.site/wp-content/uploads/2024/01/423247435_7157318134289693_645181079549890888_n.jpg)
Долинської міської ради
Долинської міської ради
29 січня наш ліцей долучився до змагань з черліденгу, який був фінальним у першому шкільному етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».Пластичні та харизматичні дівчатка розпочали свій шлях до чемпіонства!